Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 22.11.2010, 22:54
jeśli chodzi o napastnika to kojarzycie może Bena Sahara ? ;] tego gościa o którym było mnóstwo szumu o grę w naszej kadrze, jak wiemy gra dla Izraela i w tamtejszej bodajże lidze... jest młody może u nas by się mu dobrze grało ? ;] widziałbym go tak samo można byłoby wykupić Salamona, Cywkę, Piosska, Tyrałę przy dobrych wiatrach Alana Stulina ale cóż... kasa na to też musi być
Odpowiedz cytując