jeśli chodzi o napastnika to kojarzycie może Bena Sahara ? ;] tego gościa o którym było mnóstwo szumu o grę w naszej kadrze, jak wiemy gra dla Izraela i w tamtejszej bodajże lidze... jest młody może u nas by się mu dobrze grało ? ;] widziałbym go tak samo można byłoby wykupić Salamona, Cywkę, Piosska, Tyrałę przy dobrych wiatrach Alana Stulina ale cóż... kasa na to też musi być
