Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8825
Stary 22.11.2010, 22:10
nbp napisał(a):Wyświetl post
tak jest ! gol !
jedziemy Panowie obstawiamy gospodarzy ;-).

el`kabat i WiślakWidok - jakiś konkret wynik obstawiacie jeszcze, czy po prostu wygrayną Getafe ?


==

poproszę o kontakt osoby korzystające ze stron z wynikami , tzn z typami meczy.
gwar. dyskrecje
53 min-biore Getafe DNB 1,4 zwrot
ale to juz duzo lzej

http://img543.imageshack.us/img543/3937/getzar.jpg
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 22.11.2010 o godz. 22:52.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując