nbp napisał(a): 
tak jest ! gol !
jedziemy Panowie obstawiamy gospodarzy ;-).
el`kabat i WiślakWidok - jakiś konkret wynik obstawiacie jeszcze, czy po prostu wygrayną Getafe ?
==
poproszę o kontakt osoby korzystające ze stron z wynikami , tzn z typami meczy.
gwar. dyskrecje
|
53 min-biore Getafe DNB 1,4 zwrot
ale to juz duzo lzej
http://img543.imageshack.us/img543/3937/getzar.jpg
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 22.11.2010 o godz. 22:52.
|