|
tak jest ! gol !
jedziemy Panowie obstawiamy gospodarzy ;-).
el`kabat i WiślakWidok - jakiś konkret wynik obstawiacie jeszcze, czy po prostu wygrayną Getafe ?
==
poproszę o kontakt osoby korzystające ze stron z wynikami , tzn z typami meczy.
gwar. dyskrecje
|