Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8824
Stary 22.11.2010, 22:08
tak jest ! gol !
jedziemy Panowie obstawiamy gospodarzy ;-).

el`kabat i WiślakWidok - jakiś konkret wynik obstawiacie jeszcze, czy po prostu wygrayną Getafe ?


==

poproszę o kontakt osoby korzystające ze stron z wynikami , tzn z typami meczy.
gwar. dyskrecje
Odpowiedz cytując