Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19377
Stary 22.11.2010, 21:03
Coglin napisał(a):Wyświetl post
http://www.motofakty.pl/artykul/droz...awo_jazdy.html
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/2...wiadomosc.html

czyli cena kursow na pewno wzrosnie.
nie wiadomo co z egzaminem, bo raz pisze ze podrozeje raz, ze nic sie nie zmieni.
To, że z VAT'em pójdzie w górę to się domyślałem, ale czy nie bd jakiejś osobnej reformy?

I jeszcze pytanie, bo kurs można zacząć bodajże 3 miesiące przed 18 i mi to wypada na wakacje, ale czy jest taka opcja, żeby wpłacić i zamówić w przed grudniem z połrocznym wyprzedzeniem?
Odpowiedz cytując