Coglin napisał(a):

To, że z VAT'em pójdzie w górę to się domyślałem, ale czy nie bd jakiejś osobnej reformy?
I jeszcze pytanie, bo kurs można zacząć bodajże 3 miesiące przed 18 i mi to wypada na wakacje, ale czy jest taka opcja, żeby wpłacić i zamówić w przed grudniem z połrocznym wyprzedzeniem?