Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8814
Stary 22.11.2010, 20:32
A kursy lecą w dół na Żiline w meczu z Chelsea.... Warto zagrac żę Żilina strzeli po ładnym kursie...

Ja dziś zagrałem na Duisburg. Edit: tak coś czułem że może być lipa, każda passa musi się skończyć ( Duisburg ) Duisburg - Cottbus 0:1
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 22.11.2010 o godz. 20:39.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując