|
A kursy lecą w dół na Żiline w meczu z Chelsea.... Warto zagrac żę Żilina strzeli po ładnym kursie...
Ja dziś zagrałem na Duisburg. Edit: tak coś czułem że może być lipa, każda passa musi się skończyć ( Duisburg ) Duisburg - Cottbus 0:1
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 22.11.2010 o godz. 20:39.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|