Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
19374
22.11.2010, 20:15
maciek to wiem ale chciałem taką wersję którą mógłbym odtwarzać do woli a nagrać tego nie mam jak jutro
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325