Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19373
Stary 22.11.2010, 19:56
siekierski napisał(a):Wyświetl post
...no i cena ma pójść w górę? Jak to jest?
http://www.motofakty.pl/artykul/droz...awo_jazdy.html
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/2...wiadomosc.html

czyli cena kursow na pewno wzrosnie.
nie wiadomo co z egzaminem, bo raz pisze ze podrozeje raz, ze nic sie nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 22.11.2010 o godz. 19:59.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując