siekierski napisał(a):

|
...no i cena ma pójść w górę? Jak to jest?
|
http://www.motofakty.pl/artykul/droz...awo_jazdy.html
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/2...wiadomosc.html
czyli cena kursow na pewno wzrosnie.
nie wiadomo co z egzaminem, bo raz pisze ze podrozeje raz, ze nic sie nie zmieni.