|
Pytanie do ludzi obeznanych w temacie prawa jazdy. Obeznanych! a nie, że gdzieś tam słyszałem/am i coś mi świta.
Jak jest z prawem jazdy kat. B od nowego roku? Doszły mnie słuchy, że jest reforma i ma być więcej godzin do wyjeżdżenia no i cena ma pójść w górę? Jak to jest?
|