Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19370
Stary 22.11.2010, 19:40
Pytanie do ludzi obeznanych w temacie prawa jazdy. Obeznanych! a nie, że gdzieś tam słyszałem/am i coś mi świta.

Jak jest z prawem jazdy kat. B od nowego roku? Doszły mnie słuchy, że jest reforma i ma być więcej godzin do wyjeżdżenia no i cena ma pójść w górę? Jak to jest?
Odpowiedz cytując