Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6817
Stary 22.11.2010, 19:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe kiedy My będziemy mieć sponsora? Jeśli Lechia dostała 6 mln PLN
Ta dziennikarzyna sobie tak napisal zeby zrobic sensacje, bo oczywiscie on wie najlepiej przeciez byl przy negocjacjach.
To 6 czy 9 baniek bo rozrzut tu niezly, a prawda pewnie jest taka ze Lechia dostanie taka kase ale za 3 letni okres umowy ale to by sie tak nie sprzedalo.
Jak wyjdzie na jaw to juz po fakce wejscia byly na strone reklamy poszly i po spraweie.

Juz widze te mln dla Lechi niby k..a za co za ladne oczy.
Amika 4 baniek nie wyciagnela od Oliviera a to inny rozmiar kapelusza niz Lechia
,
Odpowiedz cytując