Ogryzek napisał(a):

|
Ciekawe kiedy My będziemy mieć sponsora? Jeśli Lechia dostała 6 mln PLN
|
Ta dziennikarzyna sobie tak napisal zeby zrobic sensacje, bo oczywiscie on wie najlepiej przeciez byl przy negocjacjach.
To 6 czy 9 baniek bo rozrzut tu niezly, a prawda pewnie jest taka ze Lechia dostanie taka kase ale za 3 letni okres umowy ale to by sie tak nie sprzedalo.
Jak wyjdzie na jaw to juz po fakce wejscia byly na strone reklamy poszly i po spraweie.
Juz widze te mln dla Lechi niby k..a za co za ladne oczy.
Amika 4 baniek nie wyciagnela od Oliviera a to inny rozmiar kapelusza niz Lechia