mr_kwolf napisał(a):

|
Chodzi chyba o to że TF daje pewną sumie pieniędzy i jeżeli ktoś tego nie przebije to po prostu Cupiał woli reklamować swoją firmę niż komuś "po kosztach" sprzedawać dość dobre miejsce na koszulkach.
|
Mówił kiedyś o tym Wilczek, że oferty są, ale dość niskie jak na renomę Wisły. Mówił, że muszą się szanować i nie schodzić poniżej pewnego poziomu.