Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6815
Stary 22.11.2010, 18:42
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Chodzi chyba o to że TF daje pewną sumie pieniędzy i jeżeli ktoś tego nie przebije to po prostu Cupiał woli reklamować swoją firmę niż komuś "po kosztach" sprzedawać dość dobre miejsce na koszulkach.
Mówił kiedyś o tym Wilczek, że oferty są, ale dość niskie jak na renomę Wisły. Mówił, że muszą się szanować i nie schodzić poniżej pewnego poziomu.
Odpowiedz cytując