Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
8164
22.11.2010, 17:58
KMZ
napisał(a):
Wasilewski ? dla mnie NAJLEPSZY prawy obrońca w lidze belgiskiej (przed kontuzja) i napewno najlepszy polski prawy obrońca ! i do tego mega WALCZAK
ja bym widział w składzie jako następce Baszczyńskiego
i napewno, by sie odbudowal i do tego powołanie do reprezentacji pewne
! Moim zdaniem powinli się skupić na POLAKACH ! dawniej tak było i styl był piękny !
-Wasilewski (Prawa Obrona) - Free
- Kowalczyk (może LEWA ?) - Free
- Kosowski - Alternatywa dla Kirma - ( ma problemy w swoim klubie)
- Wołąkiewicz (Środek Obrony) - dla mnie odkrycie Franza Smudy
- do tego jakieś transfery pieniężne może ? :
-Grosicki ?
-Kupisz?
-Jodłowiec (oczywiscie jesli pojdzie tanio ?)
-Arboleda,Bandrowski (jeśli nie przedłuzy z lechem)
- powrót Mączynskiego
i Skład mamy mega mocny
+ 1 obcokrajowiec jakiś młody utalentowany np : Sernas,Nwaoga
a może by się puknął w główkę? żaden z tych transferów (może poza Kosowskim i z oczywistych względów Mączyńskim) nie jest realny.
atomek21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atomek21
Znajdź inne posty napisane przez atomek21