Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8811
Stary 22.11.2010, 16:57
Z tego co ja pamietam,to wyslalem im chyba skan dowodu jak wszedzie.Mozliwe tez,ze dostalem list do domu z kodem weryfikacyjnym,jestem pewien na 90 % bo pamietam jakas zielona koperte chyba z logo wlasnie ich
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując