Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4780
Stary 22.11.2010, 16:47
Po sprzedaniu Wisełki przez Bogdana Cupiała zainwestowane pieniążki włożył w Pogoń Szczecin

Przedsiębiorca Bogusław Cupiał prowadzi rozmowy mające doprowadzić do przejęcia przez niego władzy w klubie Pogoń Szczecin .

Jak twierdzi Polski Goniec Piłkarski Cupiał jest przygotowany na wydatek 400 tys Funtów by osiągnąć swój cel

Jak donosi Świat Futbolu Szczecin w specjalnym reportażu Cupiał pragnie jak najszybciej przejąć władzę w klubie i doprowadzić do mistrzostwa Polski .

Oj ciekawie będzie hehe

Ten to smykałkę do interesów sprzedał Wisełkę za 86 mil funtów a kupił Pogoń za 400 tys funtów
Odpowiedz cytując