crazykaro napisał(a):

|
Co do tego pewności nie ma ale jest pewne że jest zakaz palenia w regulaminie stadionu
|
Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.
Co do akustyki- jest nieźle, razi brak porządku za banerami.