Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
1741
22.11.2010, 16:15
Polonia W. - Wisła Kraków 1:2 (0:0)
Skład: Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljic - Małecki, Sobolewski, Garguła, Wilk, Kirm - Paweł Brożek
Zmiany: Żurawski, Rios, Boukhari
Gole: Paweł Brożek, Wilk
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW