Nie no, luzik Wolfy, jakoś chyba jednak farciarskim swądem uda się nam utrzymać



CHYBA
Ja nadal sądzę, że optymalnie z tym składem pierwsza piątka by była bez zmian zimą, a jeśli będą faktyczne wzmocnienia to powalczymy o miejsca 1-3. Jeśli będziemy w pięciopunktowym zasięgu do Jagi w przerwie zimowej, czyli jak teraz - to będzie to bardzo dobry prognostyk.
Także nadal stoję przy tym co pisałem, ciekaw jestem czy szanowny pan ex moderator również stoi murem za stwierdzeniem, że jesteśmy słabi nawet jak na naszą ekstraklasę i będziemy się bronić przez spadkiem ;>