|
Panowie bez żartów
Wasyla szkoda jest to fakt ale on juz poważnie w piłke nie bedzie grał
uraz psychiczny a do tego nie wiadomo jak noga zareaguje na wieksze obciazenia
żeby to jeszcze były zasłuzony piłkarz Wisły był to podac mu reke to bym zrozumiał
|