MatMario napisał(a):

|
Widział ktoś z was gdzieś w Krakowie Kinecta do Xboxa? Tak żeby można było się pobawić chwilę, sprawdzić? Jakiś MM Saturn?
|
mój kumpel stoi i obsługuje takie stoisko w Galerii krakowskiej przy saturnie właśnie, codziennie chyba od 17 do 20 a w weekendy od 12 coś takiego, przez prawie 2 tyg. jeszcze