crazykaro napisał(a):

|
Co do tego pewności nie ma ale jest pewne że jest zakaz palenia w regulaminie stadionu
|
a w którym ptk.

czytałem przy wejściu na stadion i nic nie o tym nie ma! na głownej w regulaminie też nie widze, no chyba że traktujemy papierosy jako środki odurzające
edit: znalazłem ale ten punkt jest martwy bo nie ma wyznaczonych miejsc!