Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
lukaszgor
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków - PBW
Offline
#
16468
22.11.2010, 12:15
crazykaro
napisał(a):
Szczególnie że wszedł zakaz palenia. Powinni postawić gaśnicę żeby można było taką wziąć i palaczom prosto w twarz otworzyć za trucie innych
Zakaz palenia nie obejmuje trybun stadionów
lukaszgor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaszgor
Znajdź inne posty napisane przez lukaszgor