Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16467
Stary 22.11.2010, 11:32
_Vodka napisał(a):Wyświetl post
Po ostatnich dwóch meczach na Reymonta , coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że klub powinien zainwestować poważne pieniądze w nauczenie niektórych swoich kibiców podstawowych standardów kultury osobistej. Nie stoimy w miejscu siedzącym, nie plujemy na wszystko co popadnie, nie dmuchamy ludziom dymem papierosowym w twarz, nie spożywamy takiej ilości alkoholu, że mamy problem z opuszczeniem stadionu, nie kopiemy po krzesełkach etc. Niestety odkąd chodzę na stadion a chodzę już dobre kilka lat , mniej więcej co drugi mecz widzę takiego rodzaju incydent. Jeżeli klub nie będzie eliminował takich zachowań to o zapełnieniu stadionu nie mamy co marzyć
Na stadionie palić można i nic tego nie zmieni... taka jest prawda. A jeśli chodzi o brak jakiejkolwiek kultury osobistej wśród kibiców to niestety musi wymrzeć jeszcze kilka pokoleń, aby wyzbyć się z niektórych Polaków tej ich pierd___ mentalności. Patrząc na poziom intelektualny niektórych osób na stadionie i to do jakiego stanu potrafią się doprowadzić, zaczynam wierzyć w tezy głoszone przez liberałów że wszelka patologia i margines społeczny powinny zostać z życia publicznego oczyszczone! W jaki sposób? W taki sam jak odrobacza się domy czy odszczurza piwnice! Tak jak to robił Adolf czy Stalin!
Odpowiedz cytując