|
Wedlug mnie na dzisiaj musem jest kupno lewego obroncy i srodkowego zeby Bunoza i Chavez czuli oddech konkurenta. W dalszej kolejnosci na pewno kgos do ataku. Na koniec jakis konkretny skrzydlowy i byc moze prawy obronca (bo skoro Branco przegrywa z Cikoszem to po co go trzymac?).
|