Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6807
Stary 22.11.2010, 01:27
mic napisał(a):Wyświetl post
Leze

Teraz to juz wiem jak Komisja Legii zabiera sie do oceniania sytuacji
Wygląda to tak:

Stary_dziad_1: Panowie, oceniamy sytuację z meczu Legia-Wisła
Stary_dziad_2: Jakiego meczu?
SD_1: Legia - Wi...
SD_2: Aaaa Legiaaa
SD_1: Werdykt?
SD_2: He He He
SD_1: Niewinny
SD_2: Niewinny
SD_1: Uzasadnienie?
SD_2: Nie wiem, nie widziałem tej sytuacji...
SD_1: Ja też nie widziałem... Zapiszcie. 'Zawodnik Komorowski został brutalnie zaatakowany w dwie wyprostowane nogi (w trakcie wślizgu) przez nienaturalnie biegnącego do piłki zawodnika Kirma. '
SD_2: Ok. No to chlup...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując