Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16460
Stary 22.11.2010, 00:46
Tak sobie dziś pomyślałem, że może klub mógłby zainwestować w stoliki takiego typu co są w sklepach IKEA, przy tych całych hotdogach. Tak, aby można było podejść i położyć sobie ten talerzyk z kiełbaską, czy tą herbatę. Bo wszyscy albo jedzą w powietrzu, albo na ramach okiennych.

Kasa żadna, a duże udogodnienie

postawić takich na każdym holu kilkanaście, to jakoś by się zapełniło te przestrzenie.
Odpowiedz cytując