|
Tak sobie dziś pomyślałem, że może klub mógłby zainwestować w stoliki takiego typu co są w sklepach IKEA, przy tych całych hotdogach. Tak, aby można było podejść i położyć sobie ten talerzyk z kiełbaską, czy tą herbatę. Bo wszyscy albo jedzą w powietrzu, albo na ramach okiennych.
Kasa żadna, a duże udogodnienie
postawić takich na każdym holu kilkanaście, to jakoś by się zapełniło te przestrzenie.
|