Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16459
Stary 22.11.2010, 00:34
Po ostatnich dwóch meczach na Reymonta , coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że klub powinien zainwestować poważne pieniądze w nauczenie niektórych swoich kibiców podstawowych standardów kultury osobistej. Nie stoimy w miejscu siedzącym, nie plujemy na wszystko co popadnie, nie dmuchamy ludziom dymem papierosowym w twarz, nie spożywamy takiej ilości alkoholu, że mamy problem z opuszczeniem stadionu, nie kopiemy po krzesełkach etc. Niestety odkąd chodzę na stadion a chodzę już dobre kilka lat , mniej więcej co drugi mecz widzę takiego rodzaju incydent. Jeżeli klub nie będzie eliminował takich zachowań to o zapełnieniu stadionu nie mamy co marzyć

Odpowiedz cytując