Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16455
Stary 22.11.2010, 00:08
haha, ja tylko napisałem co o tych wszystkich "mankamentach" czytałem na forum a jak jest w rzeczywistości.
napisałem gdziekolwiek o opóźnieniach, fuszerce, Majchrowskim? nie. tutaj jak jest każdy widzi i nawet nie ma sensu tego komentować bo to jest kompromitacja.
o kiełbasie napisałem tylko dlatego bo były tu same głosy o tym że nie ma co zjeść na stadionie, mało kiosków, zimne jedzenie i tak można wymieniać i wymieniać.
tak, wielu ekspertów i fachowców z branży wypowiada się w tym temacie tutaj są jacyś maniacy którzy tylko szukają wad na stadionie. nawet plusy potraficie zamienić na minusy. przykładowo zaplecze jest jednym z głównych zalet tego stadionu a kiedyś piotrg napisał, że właściwie ten cały hol niewiele daje bo kibice tam spędzają maksymalnie 20min...
Odpowiedz cytując