Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6803
Stary 22.11.2010, 00:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą panowie, to mecz wcześniej 1-0 i ewidentny kretyński faul bez piłki w polu karnym, zamiast tego kontra i 2-0.Teraz gość fauluje w sposób mało dyskretny,Zamiast wolnego w jedną, karny w drugą
Późna pora, więc moja mózgownica wolniej pracuje, ale możesz wyjaśnić o który mecz chodzi?

Zgodzę się z poprzednikiem, że żaden polski arbiter nie odgwizdałby w piątek karnego, bo dobrze znają Radovica.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 22.11.2010 o godz. 00:04.
Odpowiedz cytując