1q2 napisał(a):

Swoją drogą panowie, to mecz wcześniej 1-0 i ewidentny kretyński faul bez piłki w polu karnym, zamiast tego kontra i 2-0.Teraz gość fauluje w sposób mało dyskretny,Zamiast wolnego w jedną, karny w drugą
|
Późna pora, więc moja mózgownica wolniej pracuje, ale możesz wyjaśnić o który mecz chodzi?
Zgodzę się z poprzednikiem, że żaden polski arbiter nie odgwizdałby w piątek karnego, bo dobrze znają Radovica.