Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
36467
21.11.2010, 23:56
AYALA
napisał(a):
pamiętam jak rok temu interesowaliśmy sie Nowakiem z Bełchatowa, po dzisiejszym hat-tricku może temat wróci ? ale najpierw trzeba go dokladnie przebadac
Przedłuży umowe z Bełchatowem i temat będzie nierealny.
Filippo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Filippo
Znajdź inne posty napisane przez Filippo