|
cieszyc może postawa obrony w dzisiejszym meczu, widac że sie chłopaki co raz lepiej rozumieją.Jeśli chodzi o ofensywe to już jest znacznie gorzej, brakowało sytuacji bramkowych, wygranych pojkedynków jeden na jeden a to zaraz stwarza przewage.Na lige obecny skład powinien starczyc na bycie w czołowce ale na puchary to może byc za mało...
|