|
Ostatni mecz tej rudny i oczywiście wypadałoby wygrać.
Polonia zawodni po świetnym początku wylądowała na 8 miejscu.
Obecnie traci do nas 4 punkty i 9 do liderującej Jagi.
Jeśli to wygramy możemy zbliżyć się punktowo do lidera.
Chciałbym abyśmy zagrali w tym spotkaniu w takim zestawieniu
Pawełek - Cikos, Chavez(jeśli komisja go nie wykluczy) Bunoza, Paljić - Kirm, Sobolewski, Garguła, Rios - Paweł Brożek, Żurawski .
|