Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.11.2010, 22:45. [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45
Ostatni mecz tej rudny i oczywiście wypadałoby wygrać.
Polonia zawodni po świetnym początku wylądowała na 8 miejscu.
Obecnie traci do nas 4 punkty i 9 do liderującej Jagi.
Jeśli to wygramy możemy zbliżyć się punktowo do lidera.

Chciałbym abyśmy zagrali w tym spotkaniu w takim zestawieniu
Pawełek - Cikos, Chavez(jeśli komisja go nie wykluczy) Bunoza, Paljić - Kirm, Sobolewski, Garguła, Rios - Paweł Brożek, Żurawski .
Odpowiedz cytując