Temat
:
Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI
Wyświetl pojedynczy post
Xalax
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
399
21.11.2010, 22:39
wojtala8
napisał(a):
W mojej subiektywnej ocenie powinno się skończyć głaskać po główce co chwile "mega gwiazdę" Brożka i Małeckiego.. to co robił "Brozio" jest kpiną, kompletny brak ambicji, chęci, umiejętności.. Poprostu wyszedł na mecz bo w sumie wypadało.. Ten człowiek to jest piłkarskie dno już od dwóch lat( mecz z Legią i jego dwie bramki nic nie znaczą bo w tym meczu oprócz bramek to nic nie grał). Czy nikt z decyzyjnych w Wiśle tego nie widzi
ile jeszcze ma poniżać nas swoją grą
ile jeszcze media i kibice ( którzy chyba oglądają inne mecze niż Wisły) będą się nim zachwycać i robić na siłę z niego gwiazdę
Kolejny zawodnik to Małecki..On w przeciwieństwie do Brozia ma przynajmniej ambicje.. Umiejętności zero, żyła i showman
jednym słowem gość który myśli że jak ma poparcie kibiców to jemu się należy gra w pierwszym składzie..dla mnie żenada..i ci dwaj zawodnicy dla mnie powinni wchodzić z ławki bo to są ich szczyty możliwości. Kirm to nie tylko bramka..to bezkonkurencyjnie razem z Sobolewskim najlepszy zawodnik na boisku w tym meczu jak i w trzech poprzednich.. Kirm szacun!
Moja subiektywna ocena
TYLKO WISŁA
Tak dno wez ty sie ....a w leb .......nij z legia ze strzelil 2 bramki (1 z karnego) to jest dno irytujesz mnie
Xalax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Xalax
Znajdź inne posty napisane przez Xalax