|
Zauważyliście, że zaraz po wejściu na otwartą częśc stadionu (wejście na sektor), pomalowali podłogi jakąś "farbą" antyposlizgową ? I wydaje mi się, że równierz ściany zaraz po wyjściu na sektor są obłożone czymś popielatym.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|