bouli76 napisał(a):

Zaczalem grac.
Transfery ktore zrobilem to:
Sandomierski z Jagi (za 1,2mln)
Kowalczyk z Dinama (za 850k )
Wypozyczylem Jovanica do Juventusu - wpuscil mi 9 bramek w dwoch sparingach i tyle go widzieli w wisle 
Na bramke wstawilem Kurto - w 4 meczach ( dwa sparingi i dwa LE) wpuscil tylko 2 bramki - teraz jest drugim bramkarzem bo pierwszy jest Sandomierski.
Pawelek bedzie kontuzjowany jeszcze przez kilka tygodni i wtedy zobacze kto w jakiej formie bedzie.
|
Jovanic u mnie nie ma szans jak dotychczas z Kurto

Filip ma taki sam bilans u mnie jak u ciebie, a Jovanic w sparingach prezentował się blado... Generalnie to para stoperów Bunoza - Chavez ostro wymiata, szczególnie ten drugi, Wilk już na początku wygryza Sobola, a Cikos wygląda solidnie. Ale to dopiero początek sezonu, 3 mecze w LE, się zobaczy jak będzie później.