Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4777
Stary 21.11.2010, 21:15
bouli76 napisał(a):Wyświetl post
Zaczalem grac.

Transfery ktore zrobilem to:
Sandomierski z Jagi (za 1,2mln)
Kowalczyk z Dinama (za 850k )

Wypozyczylem Jovanica do Juventusu - wpuscil mi 9 bramek w dwoch sparingach i tyle go widzieli w wisle

Na bramke wstawilem Kurto - w 4 meczach ( dwa sparingi i dwa LE) wpuscil tylko 2 bramki - teraz jest drugim bramkarzem bo pierwszy jest Sandomierski.
Pawelek bedzie kontuzjowany jeszcze przez kilka tygodni i wtedy zobacze kto w jakiej formie bedzie.
Jovanic u mnie nie ma szans jak dotychczas z Kurto Filip ma taki sam bilans u mnie jak u ciebie, a Jovanic w sparingach prezentował się blado... Generalnie to para stoperów Bunoza - Chavez ostro wymiata, szczególnie ten drugi, Wilk już na początku wygryza Sobola, a Cikos wygląda solidnie. Ale to dopiero początek sezonu, 3 mecze w LE, się zobaczy jak będzie później.
Odpowiedz cytując