it napisał(a):

Dlaczego większość ocenia dzisiejsza grę Bunozy gorzej niż Chaveza?
Przecież Bunoza nie miał dzisiaj żadnej złej interwencji. Może raz, gdy dał się wyprzedzić i umożliwił dośrodkowanie z rogu boiska w pierwszej połowie. Poza tym grał jak profesor. Wszystkie główki wygrane, czysto przerywane ataki.
No i szybciej wyprowadzał piłkę z defensywy niż Chavez, któremu czasem zaplątała się ona pod nogami.
Co ciekawe - Bunoza z Chavezem zagrali dopiero czwarty raz razem. Wszystkie te mecze Wisłą wygrała :].
|
To mnie uspokoiłeś, jak jest taki dobry to pokieruje obroną Wisły w 2 nastepnych meczach (po banie dla Chaveza) i nawet jak junior przy nim zagra to będzie czuł się pewnie...
Różnica jest taka, ze Chavez czysci w obronie najtrudniejsze piłki, w wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach dostawi noge gdzie trzeba i jest spokoj, o Bunozie tego powiedziec nie moge.