Wyświetl pojedynczy post
jelonek156
Junior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 21.11.2010, 20:55
Nie jest tak ze mam cos do Małego, ale jak widze ze chłopak sie przez pierwsza połowe odnalesc nie umie,nie wychodza jego rajdy którymi zawsze nas cieszyl,nawet zwykłe odegranie piłki nie jest takie proste to po co go trzymac na murawei i meczyc jego samego i nas kibiców? sam sei zastanawialem kogo wpuscic za niego w przerwie i mi pomysłow brakło:( bo chyb nie Łobo... Mały mam nadzieje ze w nastepnym meczu znow bedzie dobrze a i kto go chcial sprzedac. nie wpisuje sie za czesto ale czasem mnie najdzie wejsc na forum Jazda Jazda Jazda Biała Gwazda!!!!
Odpowiedz cytując