wrocilem wlasnie, slaby mecz, ale mozna sie bylo spodziewac, ze bedzie ciezko, bo Zaglebie bedzie murowac... Swietny wystep Chaveza i Bunonzy

niezla para stoperow moze z nich byc

i co wazne, ani Gordan, ani Sobol nie zlapali kartek czyli graja z Polonia. Atmosfera swietna, widac duzo piknikow na G szczegolnie po bokach, a F dopingowalo dzisiaj b.b.dobrze
