Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 21.11.2010, 20:55
wrocilem wlasnie, slaby mecz, ale mozna sie bylo spodziewac, ze bedzie ciezko, bo Zaglebie bedzie murowac... Swietny wystep Chaveza i Bunonzy niezla para stoperow moze z nich byc i co wazne, ani Gordan, ani Sobol nie zlapali kartek czyli graja z Polonia. Atmosfera swietna, widac duzo piknikow na G szczegolnie po bokach, a F dopingowalo dzisiaj b.b.dobrze
Groundhopper
Odpowiedz cytując