Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6794
Stary 21.11.2010, 20:39
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Pan Wojciechowski pamieta jak jechal po Nowaku jak po burej suce ? Ten wlasnie Nowak laduje jego dziewczynom 3 bramki. Jaki prezes taki klub
Akurat tu Wojciechowski miał pełną rację. Nowak zachował się idiotycznie. Najpierw podpisuje kontrakt z Polonią, potem BOT zsyła go do ME. Zawodnikowi mięknie rura i jest gotów podpisać nową umowę z Bełchatowem. Potem zmienia zdanie i znowu rozmawia z Wojciechowskim.

Czy tak się zachowuje prawdziwy mężczyzna, czy raczej malowana, dodopodobna panienka, która w sobotę wieczorem nie może się zdecydować, komu wskoczyć do łóżka?

Wojciechowski słusznie zrezygnował z Nowaka, bo:
- facet częściej się leczy, niż gra
- ma zajebiście miękką psychikę

Z tym graczem trzeba się cackać, niańczyć go i traktować jak podwórkową gwiazdę. Wtedy można liczyć, że jeśli akurat nie zerwie wiązadeł to strzeli 10 goli w sezonie.

Owszem, los jest przewrotny i Nowak strzelił Polonii 3 gole. Dokładnie tak jak nam, gdy chcieliśmy go kupić. Taka z niego złośliwa menda, tylko nic z tego nie wynika. W każdej rundzie zalicza jeden zajebisty mecz, ale tylko jeden. W pozostałym czasie się leczy lub jest niewidoczny.

W normalnej lidze taki facet w najlepszym wypadku grywałby ogony jako rezerwowy. U nas taka posucha wśród napastników, że to "gorący towar".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując