Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 21.11.2010, 20:36
Mobilizacja musi być,przecież wiadomo z kim GKS ma sztamę
Mecz w niedzielę o 18.30(40minut.pl)
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 24.11.2010 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując