Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
Od: 03.2009
Offline
#
79
21.11.2010, 20:36
Mobilizacja musi być,przecież wiadomo z kim GKS ma sztamę
Mecz w niedzielę o 18.30(40minut.pl)
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 24.11.2010 o godz. 23:29.
ReymontBoy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReymontBoy
Znajdź inne posty napisane przez ReymontBoy