Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36465
Stary 21.11.2010, 20:35
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
A ja bym opchnął i Jirsaka i Gargułę (choć wiem, że nie gra tragicznie, raczej średnio dobrze), Łukasz ma spory i bardzo długi kontrakt, można za tą kasę kogoś lepszego wziąć. Jeśli prawdą jest, oferta na obu tych piłkarzy ze Śląska, to sprzedawać...

W tamtym okienku wymienili obrone, w tym chcesz wymienić środek (bo zostaje tylko Sobolewski), to idac tym tropem w lecie sprzedajemy Brożka i Małeckiego, Żurawski kończy i mamy nowa Wisłę tylko jaką!!
Odpowiedz cytując