Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36464
Stary 21.11.2010, 20:33
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
A ja bym opchnął i Jirsaka i Gargułę (choć wiem, że nie gra tragicznie, raczej średnio dobrze), Łukasz ma spory i bardzo długi kontrakt, można za tą kasę kogoś lepszego wziąć. Jeśli prawdą jest, oferta na obu tych piłkarzy ze Śląska, to sprzedawać...
Graguła gra co raz lepiej, chcesz powtórki z Niedzielanem? Gość dojdzie do siebie i będzie najlepszym rozgrywającym w lidze.
Odpowiedz cytując