Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36463
Stary 21.11.2010, 20:29
A ja bym opchnął i Jirsaka i Gargułę (choć wiem, że nie gra tragicznie, raczej średnio dobrze), Łukasz ma spory i bardzo długi kontrakt, można za tą kasę kogoś lepszego wziąć. Jeśli prawdą jest, oferta na obu tych piłkarzy ze Śląska, to sprzedawać...
Odpowiedz cytując