willow napisał(a):

1. Napastnik
2. Stoper
3. Lewy obrońca.
|
Ja bym to ustawił w takiej kolejności
1. Rozgrywający (ktoś z zagranicy)
2. Napastnik (?)
3. Skrzydłowy (Grosicki choć praktycznie niemożliwe, Sobota)
3. Stoper (Krzysztof Bąk albo najlepiej ktoś z zagranicy)
4. Lewy obrońca. (Wołąkiewicz lub ktoś z zagranicy)