Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36462
Stary 21.11.2010, 20:29
willow napisał(a):Wyświetl post
1. Napastnik
2. Stoper
3. Lewy obrońca.
Ja bym to ustawił w takiej kolejności
1. Rozgrywający (ktoś z zagranicy)
2. Napastnik (?)
3. Skrzydłowy (Grosicki choć praktycznie niemożliwe, Sobota)
3. Stoper (Krzysztof Bąk albo najlepiej ktoś z zagranicy)
4. Lewy obrońca. (Wołąkiewicz lub ktoś z zagranicy)
Odpowiedz cytując