Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 21.11.2010, 20:19
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Chaveza już chcą zawieszać ? Co bo Wisła pnie się w górę a Chavez jest jej mocnym punktem i Legia albo inna Amica nie dadzą rady zdobyć Mistrzostwa? A dlaczego nikt nie przypomina jak Hanzel wyprostowaną nogą wjechał w głowę Chaveza? Albo jak Komorowski chciał połamać nogę Kirmowi ? Ale nie , przecież tu jest Polska , korupcja , układy i chu.
To C+ decyduje kogo zawiesić, dlatego powtórek z brutalnego faulu Komorowskiego czy Handzla nie zobaczysz. Zresztą co to za faul..kopnięcie w głowe, skoro zrobił to przypadkowo Zawieszenie Chaveza jest w interesie....no bo kto go zastąpi?!? Dwa mecze na wyjezdzie z samym Bunoza w srodku? Heh, juz to widze

matkur napisał(a):Wyświetl post
a ja jestem niemal pewien że zawieszą Chaveza. Bo to już drugie takie zagranie tego zawodnika. Chociaz po tym zagraniu od razu przepraszał zawodnika zagłębia. Miejmy nadzieje że nie zawiesza.
Komorowski miał 2 w 2 kolejnych meczach i nikt go nie zawiesił! Chavez juz po 1 dostał bana. Miejmy nadzieje, ze nasi dzialacze to nie pogodne c.... i przynajmniej narobią jakiegoś szumu, a nie potulnie pogodzą się z karą komisji C+ tzn ligi...
Ostatnio edytowane przez Filippo : 21.11.2010 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując