Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6785
Stary 21.11.2010, 19:51
Sasal miażdży: "Myślę, że mój zawodnik dostałby żółtą albo czerwoną kartkę".
Mowa o faulu (?) Chaveza na Plizdze. W studio pogadali że może tak, może nie było faulu. Teraz ciekawe co na to Komisja Ligi.
Odpowiedz cytując