Temat
:
Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
335
21.11.2010, 19:28
Austerlitz
napisał(a):
Małecki to jest wielki przykład na to jak z dużego talentu może wyrosnąć beznadziejny senior. Zero myślenia, zero techniki, zero kultury gry. Łeb spuszcza w dół i biegnie do przodu jak tępy jełop ! Ty byś Riosa wymienił na Jirsaka ? Czech może i wolny ale przynajmniej myśli na boisku i podaje wmiarę dokładnie. A Małeckiego to po 15 minutach pierwszej połowy zmnienił bym nawet na Dawidowskiego (gdyby jeszcze u Nas był). A jak slyszałem ten okrzyki z trybun gdzie ten drewniak schodził to miałem 280/190 ciśnienie. Przy Pawłowskim to Małecki wygląda jak boiskowy Down !! Sorki za ostre słowa ale jak ta fajtłapa a Wisły odejdzie to ten zespół zdobędzie MP w cuglach bo atmosfera się zmieni o 180 %. I szkoda, że Głowy nie ma i Szymka w Wiśle bo by gówniaża ustawili do pożądku.
Brożek i Małecki nie mają łatwego życia w Wiśle. Jeden (dosłownie jeden) dobry mecz i posty typu "wokół nich trzeba budować przyszłość", kolejka później i słabsze spotkanie i porównywanie do downów.
Żal.
Antystenes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Antystenes