Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4773
Stary 21.11.2010, 19:24
Siema, moze mi ktos pomoc ? Otoz probuje wczytaac zapisana gre i wywala mi na pulpit, ze "Gra nie zostala wczytana". Wczesniej bylo wszystko normalnie . . .

Odpowiedz cytując