Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6782
Stary 21.11.2010, 19:19
Pan Wojciechowski pamieta jak jechal po Nowaku jak po burej suce ? Ten wlasnie Nowak laduje jego dziewczynom 3 bramki. Jaki prezes taki klub

Legia- Polonia Bytom (w) Cracovia (w) - . Bytomianie raczej do przejscia, z problemami ewentualnie remis. Cracovia...to to trzeba wygrac bo inaczej bedzie skandal.

Wisla - Polonia Warszawa (w) Arka Gdynia (w) - . Polonia moze byc z nozem na gardle przed okienkiem,ale moze tez sie zesrac jak to ma w zwyczaju. Graja u siebie wiec oibstawiam remis, z mozliwoscia wygranej Wisly. Arka u siebie gra bardzo dobrze.Korona,GKS,Jagiellonia pokonane .Remis z Polonia. Tutaj remis.

Jagiellonia - Ruch (w) Slask (d) - Mysle ze Ruch Jagiellonia powinna pokonac, jednak na wyjazdach bywalo w tym sezonie roznie, obstawiam remis. Slask u siebie powinna spokojnie pokonac.Nie z takimi sobie radzila na wlasnym boisku.

Korona Kielce - Lech (d) Zaglebie (w) . Mysle ze jednak Korona u siebie przegra z Lechem. Lech cienki ale nie sadze by ten mecz byl kolejna "wtopa" i Lech po nudnym meczu wygra. Jesli zas chodzi o Zaglebie, tutaj nie powinno byc wiekszego problemu. Wyjazd, ale powinni dac sobie rade.

Jeszcze Lech - Korona (w) Widzew (d) - Mysle ze Lech zdobedzie 4 albo 6 punktow. Watpie by wtopil z Korona i Widzewem. Ewentualnie remis w Kielcach, ale u siebie z Widzewem powinien sobie spokojnie poradzic.

Lechia Gdansk - Zaglebie (w) Ruch Chorzow (w) - Mysle ze 6 punktow. Nie bede sie rozpisywal dlaczego. Po prostu patrzac jak gra dana druzyna jestem przekonany ze komplet punktow pojedzie do Gdanska.
Reszty nie ruszam Jak widac najlatwiejszy ( na papierze ) przemarsz w kierunku przerwy zimowej ma Legia/Lechia. Wiemy jednak jak bywalo z takiego typu "wrozeniem"

Najgorszy ( z nowu na papierze ) ma Wisla bo Arka u siebie potrafi pokonac najlepszych i najgorszych, a Polonia Warszawa to tez nie do konca takie ogorki, ale sadze ze jednak Wisla sobie z nimi powinna poradzic.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 21.11.2010 o godz. 19:24.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując