Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36458
Stary 21.11.2010, 19:16
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
Jirsak człowieku grał lepiej niż Garguła więc czego Ty od niego chcesz
Za Gargułe nikt 400 tyś euro nie daje, zresztą Garguła jest krócej w klubie i właściwie to jego pierwszy sezon u nas.
Odpowiedz cytując