Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16446
Stary 21.11.2010, 19:02
Tylko trzeba dodać że jakieś 40% placu przed zachodnią, część instalacji IT (niewieżę ze kabli już nie układają) oraz 80-90% siedzisk jest już zrobione. Do czego to dochodzi żebym, bronił wykonawcy ale na poważnie to tam jest roboty na jakieś góra 3 miesiące. Instalacje wod-kan,co wentylacja - zostały właściwie tylko podłączenia odbiorników (grzejniki, kratki,umywalki, ustępy itd) i źródeł (centrale, wymiennikownia itd).
Trzeba zrobić sufity podwieszone, położyć podłogi,płytki na klatkach,łazienkach,zamontować oświetlenie wnętrz, pomalować ściany,zamontować windy,kołowroty,resztę drzwi,i przeszkleń, oczywiście umeblować,resztę krzesełek dołożyć, położyć resztę IT,monitoring i spiąć to.Uruchomić i wyregulować. Odbiory to pewnie będą jak przy wschodniej i wiele rzeczy typu catering,kioski które będą robić po oddaniu stadionu
Jakby to robiła jedna ekipa to fakt pół roku ale c.o robi jedna ekipa, wykończeniówke inna, IT inna,windy inna,krzesełka jeszcze inna. NIe ma co tam robić więcej niż 3 miesiące chyba że staną z jakiegoś powodu,
Ale zobaczymy Piotr na początku marca kto miał rację- jak przegram stawiam Ci piwo w Krk
Odpowiedz cytując