Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 21.11.2010, 18:52
legol napisał(a):Wyświetl post
Rios... Co niby takiego wielkiego pokazal. Bo jego fanclub na tym forum funkcjonuje od dawna a prawda jest taka ze chlop zagral moze dobre kilka minut w tym sezonie. Naprawde nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze jest 3 klasy lepszy....

A napinke to zaczales ty i towarzystwo pokemonow ktore wychwala dzis zurawskiego tylko za to ze kopnal pilke do przodu bo chcial sie jej pozbyc i obronca skiksowal. A oprocz tego nie mial dzis ani jednego dobrego przyjecia i podania....

Już nie odpisuje ci bo niema sensu gadać ze ścianą Powodzenia.. twórz nadal FC znawców "futbolu" i galaktycznego Brozia pozdrawiam i już obiecuje że nie odpisze
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując