legol napisał(a):

Rios... Co niby takiego wielkiego pokazal. Bo jego fanclub na tym forum funkcjonuje od dawna a prawda jest taka ze chlop zagral moze dobre kilka minut w tym sezonie. Naprawde nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze jest 3 klasy lepszy....
A napinke to zaczales ty i towarzystwo pokemonow ktore wychwala dzis zurawskiego tylko za to ze kopnal pilke do przodu bo chcial sie jej pozbyc i obronca skiksowal. A oprocz tego nie mial dzis ani jednego dobrego przyjecia i podania....
|
Już nie odpisuje ci bo niema sensu gadać ze ścianą

Powodzenia.. twórz nadal FC znawców "futbolu" i galaktycznego Brozia

pozdrawiam i już obiecuje że nie odpisze
